Hakkımızda

Kurumsal

30 Yıllık
Tecrübesiyle

Karadeniz Raf, kurulduğu 1977 yılından günümüze raf sektöründe kazandığı tecrübe ve güçle müşterilerine yüzde yüz memnuniyet ilkesi çerçevesinde hizmet vermeyi benimsemiştir.

Günümüzde birçok kurumsal firmaya hizmet sağlayan firmamız müşteri odaklı üretimi ön plana çıkarmıştır.Müşterileri ile güvene dayalı bir ticari ilişkiyi kurmayı amaç edinmiş firmamız bu doğrultuda en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı firma felsefesi olarak görmüştür.

Firmamız imal ettiği ürünleri Avrupa, Rusya, Orta Asya, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine ihraç etmektedir.

Misyonumuz

Sektörümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçlarını, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurarak, çağdaş yönetim yaklaşımları ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak karşılamak ve yenilikçi atılımlar ile farklılıklar yaratmak.

Vizyonumuz

Öncelikle teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle bir aile olarak dünya raf sektöründe güçlü, kaliteli ve lider firması olmaktır. Yenilikçi anlaşıyımızdan taviz vermeden, teknolojik gelişmelerin yarattığı imkanlardan en üst seviyede faydalanmaktır.

0

Yıllık Tecrübe

0 +

Farklı Ürün Gamı

0 +

Özel Tasarım

0

Ülkeye İhracat